Perion 12V 45Ah 400A 545 412 040

Kapacita
45 Ah

• Poměr cena-výkon-výdrž.

Tento akumulátor jsem si koupil už podruhé, a vydržel 8 let!
    Jezdím málo + samé studené starty, přesto mi vydržela o mnoho déle, než předchozí baterie!

• , zakoupeno v OKAY.cz

Baterii mám chvíli, tak těžko říct.

• Životnost baterie - předchozí baterie stejného typu (ještě ne
    • bezúdržbová) je funkční ještě téměř po 10 létech.

S výrobkem jsem spokojen

Kapacita
45 Ah

Perion 12V 45Ah 400A, 545 412 040

PERION - kvalita za dobrou cenu - Made in Czech Republic

Autobaterie Perion jsou vyráběny nejmodernější technologií v závodě v ČR. Technologie Ca/Ca umožnila autobaterii uzavřít s tím, že údržba se omezila pouze na případné dobíjení. Již žádná manipulace s elektrolytem. Je připravena k okamžitému použití. Plně splňuje normu EN.

Autobaterie Perion jsou vhodné do vozidel s menšími nároky na elektrickou

2zákazníci nedoporučují produkt

• Vyrobena v ČR.
    • Již po prvním roce v zimě slabě roztáčela startér.

Původní recenzi jsem na heuréku přidal 12. března 2015. Po 4 1/2 roce je baterie nefunkční. Takže takový slabý průměr.

• Poměr cena-výkon-výdrž.

Tento akumulátor jsem si koupil už podruhé, a vydržel 8 let!

• Bezúdržbová
    • Asi cena, i když aktuálně za ty peníze možná dá koupit lepší
    • Čekal jsem delší životnost
    • Samovybíjení

Koupil jsem ji i s autem, na výrobním štítku je datum 1/2010... V posledním roce jsem ji musel často nabíjet, minimálně jednou za dva měsíce, a to i v létě. Letošní zimu už mě posílá kompletně do

• , zakoupeno v OKAY.cz

Baterii mám chvíli, tak těžko říct.

• levná
    • krátká životnost - alespoň ta moje

Baterie byla už při nákupu téměř vybitá, prodavač tvrdil, že to není možné a reklamaci neuznal. Po nabití fungovala víceméně normálně, v zimě však vyžadovala občasné externí dobíjení. Spontánně odešla čtyři měsíce po záruce. Možná to byl jen horší kus, nicméně za sebe tuto značku nedoporučuji.

• Nízká a přívětivá cena, dobrá výdrž

Autobaterie perion je super všem doporučuji. Po 10letech mi odešla, tak sem si koupil novou. Po celou dobu jsem ani jednou nenabíjel.

• Životnost baterie - předchozí baterie stejného typu (ještě ne
    • bezúdržbová) je funkční ještě téměř po 10 létech.

S výrobkem jsem spokojen

• Nízká cena
    • Bezúdržbová
    • Na baterii není datum výroby

Na hodnocení je brzy. Ale baterie měla 12,5V, tedy nabita na 75%. Snad vydrží.

• Za levno vysoký výkon

Jsem spokojen,baterie byla levná,kvalitní prostě super.

Levný a kvalitní výrobek